فراخوان بورس های عالی دولت سوئیس برای سال تحصیلی 2024-2023

به اطلاع می رساند وزارت علوم سوئیس فراخوان بورس عالی دولت سوئیس (Swiss Government Excellence Scholarships) را برای سال تحصیلی 2024 - 2023 اعلام نموده است.

این فراخوان برای سه گونه متفاوت بورس دکترا، بورس پسادکترا و بورس فرصت مطالعاتی اعلام شده است و متقاضیان باید مدارک خود را به صورت فیزیکی تا تاریخ 11 نوامبر 2022 برای سفارت سوئیس در تهران ارسال نمایند.

برای تکمیل درخواست متقاضیان باید ابتدا یک ایمیل به سفارت سوئیس در تهران به نشانی teh.scholarships@eda.admin.ch ارسال نمایید تا پکیج حاوی فرم های مورد نیاز را از طریق ایمیل دریافت نمایند. به منظور ثبت درخواست در هر سه نوع حمایت لازم است متقاضی یک نامه پذیرش از یکی از اساتید شاغل در یکی از دانشگاه ها یا مراکز تحقیقاتی کشور سوئیس داشته باشد. این شرط لازم است ولی پذیرش درخواست متقاضی را تضمین نمی کند.

لطفا پیش از اقدام، فایل‌های فراخوان را از لینک‌های زیر دریافت نموده و شرایط و مدارک مورد نیاز را به دقت مطالعه نمایید:

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بورس عالی دولت سوئیس، می توانید به این لینک در سایت میزسوئیس مراجعه نمایید. لازم به ذکر است راهنمای ثبت درخواست برای این بورس از طریق این لینک قابل مشاهده است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا سوال خود را صرفا از طریق ارسال ایمیل به نشانی tajvari[@]of.iut.ac.ir مطرح تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

#Swiss_Desk

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

ارتقاء امنیت وب با وف بومی