فراخوان فرصت های تحقیقاتی در دانشگاه علوم و فناوری هنگ کنگ (HKUST) در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری

به اطلاع می رساند دانشگاه علوم و فناوری هنگ کنگ به مناسبت سی امین سالگرد تأسیس خود در نظر دارد تا با تأسیس یک پردیس جدید در گوانگژو در سپتامبر 2022 اقدام به پذیرش دانشجویان در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف نماید. این واحد با تکمیل بنیاد مطالعاتی مستقر دانشگاه هنگ کنگ، به دنبال یک پویش دانشگاهی با رویکرد بین رشته ای برای فارغ التحصیلان مستعد با چشم انداز جهانی،روحیه کارآفرینی قوی و تفکر نوآورانه خواهد بود.

این دانشگاه هم اکنون اقدام به پذیرش درخواست‌های شرکت در پردیس هنگ کنگ و همچنین طرح آزمایشی HKUST گوانگژو را برای ورود در سپتامبر 2022 نموده است.

رشته های ارائه شده جهت این فراخوان در حوزه ها و مقاطع مختلف تحصیلی ارائه گردیده و عبارتند از :

 حوزه علوم : در رشته های شیمی، فیزیک، شیمی (تجزیه)، بیوتکنولوژی، مدل سازی داده محور، ریاضیات، ریاضیات مالی، علوم زندگی، ریاضیات ویژه مدرسان، علم و فناوری نانو، کسب و کار و مدیریت

حوزه کسب و کار و مدیریت : شامل رشته های مدیریت، مدیریت بازرگانی، شاخه های مختلف MBA، حسابداری، تجزیه و تحلیل کسب و کار، اقتصاد، سیستم های اطلاعاتی، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، مدیریت بین الملل، مدیریت، بازاریابی، مدیریت عملیات، علوم انسانی و اجتماعی، فرهنگ چینی، مطالعات جهانی چین، علوم انسانی، آموزش زبان بین المللی، علوم اجتماعی و ... 

جهت کسب اطلاعات بیشتردر خصوص لیست کامل رشته های ارائه شده، مقاطع تحصیلی و زمان ثبت نام ، هزینه های مربوطه و ... اینجا کلیک نمایید.

تاریخ های مهم: 

 دانشگاه علوم و فناوری هنگ کنگ یک دانشگاه تحقیقاتی مشهور جهانی در هنگ کنگ است که رشته های علوم، مهندسی، تجارت و مدیریت، علوم انسانی و علوم اجتماعی و همچنین مطالعات بین رشته‌ای را ارائه می نماید.

PG Prospectus:  http://pg.ust.hk/ebook    (آشنایی با دانشگاه) 

Admission to Hong Kong Campus: http://pg.ust.hk/ebook_hkflyer   (پذیرش در پردیس هنگ کنگ)

 (پذیرش در طرح آزمایشی HKUST گوانگژو)    Admission to HKUST Guangzhou Pilot Scheme: http://pg.ust.hk/ebook_gzflyer   

More Program Information: https://pg.ust.hk/pgpublications  (اطلاعات بیشتر برنامه)

More Information available: https://pg.ust.hk    (سایر اطلاعات تکمیلی)

enlightenedenlightenedenlightened لازم به ذکر است دانشگاه علوم و فناوری هنگ کنگ در خصوص ارائه این برنامه وبینار یک هفته ای از تاریخ 11 تا 19 نوامبر 2021 (20 لغایت 28 آبان 1400) برگزار می نماید تا علاقمندان از طریق این جلسات با نحوه برگزاری و کلیه شرایط آشنایی کامل پیدا کنند. جهت شرکت در این رویداد از طریق مراجعه به وب سایت  https://pg.ust.hk/pginfoweek اقدام نمایید.

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

تحت نظارت وف بومی