نشست هم اندیشی مجازی ایران و چین با موضوع علوم و فناوری نانو برگزار می گردد:

  دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی  نشست هم اندیشی مجازی که رویدادی دیگر از سلسله رويدادهای مشترك علمي بين المللي زمستاني از گروه پنج دانشگاه صنعتي برتر كشور (UT5) می باشد را  با موضوع علوم و فناوری نانو و با حضور اساتید و متخصصانی از ایران و همچنین کشور چین برگزار می نماید. 

  بسیاری از برنامه های مؤثر در این زمینه مانند برنامه مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران و آکادمی علوم چین (CAS) آغاز شده است. کنسرسیوم پنج دانشگاه صنعتی برتر کشور (UT5)، نیز این رویداد را نیز با هدف آغاز و گسترش همکاری علمی بین دانشمندان ایرانی و چینی و همچنین سازماندهی و ارتباط مستقیم دانشمندان برجسته این دانشگاه ها با همتایان چینی خود برگزار می نماید. علاوه بر این ، در این رویداد برنامه ویژه ای برای معرفی شرکت های نوپای ایرانی در این زمینه به تکنوپارک ها و آژانس های سرمایه گذاری چینی در نظر گرفته شده است.

enlightenedاهداف:

بررسی و تبادل وضعیت علوم و فناوری نانو در ایران و چین

ایجاد افقی تازه  برای تبادل آکادمیک بین دانشگاه ها و موسسات برتر علوم نانو و فناوری نانو در ایران و چین

بررسی و گسترش همکاری ایران و چین در علوم  و فناوری نانو

فراهم نمودن بستر برای شرکت های دانش بنیان در زمینه علوم نانو و نانوتکنولوژی جهت معرفی خود به آژانس های تأمین مالی و  سرمایه گذاری دو کشور 

 

enlightenedزمان جدید برگزاری: 3 و 4 مارچ 2021 برابر با 13 و 14 اسفند ماه 1399 

mailجهت ثبت نام در این رویداد علمی اینجا کلیک نمایید. 

 

لازم به ذکر است دکتر محمد حسین عنایتی استاد دانشکده مهندسی مواد و دکتر مهدی کاروان (استادیار دانشکده مهندسی مکانیک در پلیمر و نانوکامپوزیت های پلیمری) در این رویداد علمی به ایراد سخنرانی و تبادل تجربیات خود در این زمینه با همتایان خود خواهند پرداخت. 

     

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه زمان بندی این رویداد ، سایر سخنرانان و ... اینجا کلیک نمایید. 

 

#UT5

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

تحت نظارت وف بومی