مهلت ارسال پروپوزال های دومین فراخوان طرح‌های مشترک پژوهشی ایران و ترکیه (توبیتاک) تمدید شد.

به اطلاع می رساند دومین فراخوان طرح های پژوهشی مشترک جمهوری اسلامی ایران (MSRT) و کشور ترکیه (TUBITAK) به صورت سه جانبه با مشارکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (به نمایندگی دانشگاه تبریز)، سازمان علم و فناوری ترکیه (توبیتاک) و موسسه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) از مهرماه سال جاری آغاز گردیده ودر دست اجرا می باشد. با توجه به پیگیری ها ومکاتبات سازمان علم و فناوری ترکیه (توبیتاک) و با عنایت به درخواست پژوهشگران و اعضای هیأت علمی کشور ترکیه، این سازمان درخواست تمدید مهلت ارسال و بارگذاری طرح های پژوهشی را داشت که با توجه به مذاکرات سه جانبه این موضوع مورد توافق طرفین قرار گرفت. بر این اساس مهلت ارسال و بارگذاری طرح های پژوهشی پیشنهادی در سامانه ویژه این طرح ها تا تاریخ 15 دی ماه 1399 (5 ژانویه 2021) تمدید گردید.

لازم به ذکر است اطلاعات و قوانین حاکم بر این طرح ها ، برنامه زمان بندی و فرم پروپوزال جهت دسترسی جهت محقققان زیرمجموعه وزارت عتف، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پژوهشگران کشور ترکیه از طریق لینک های ذیل قابل دسترسی است:

https://irtu.tabrizu.ac.ir/ و  http://rms.nimad.ac.ir/ و   https://www.tubitak.gov.tr/ 

https://www.tubitak.gov.tr/en/node

شایان ذکر است دانشگاه تبریز به نمایندگی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (MSRT)و به عنوان مرجع ملی همکاریهای علمی با کشور ترکیه مسئولیت هماهنگی و اجرای فراخوانها را بر عهده دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دومین فراخوان طرح‌های مشترک پژوهشی ایران و ترکیه اینجا کلیک نمایید.

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

تحت نظارت وف بومی