دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان با همکاری رصد خانه ملی ایران برگزار می نماید: گردهمایی معرفی و بررسی زمینه های همکاری با رصدخانه ملی ایران

با راه‌اندازی تلسکوپ ۳/۴ متری رصدخانه ملی ایران و ثبت اولین نور آن، آخرین گام در مرحله تجمیع زیرمجموعه‌های تلسکوپ وتکمیل بزرگترین طرح کلان علمی ایران  پس از بیش از دو دهه تلاش بی وقفه برداشته شد.

دانشگاه صنعتی اصفهان علاوه بر موقعیت علمی پیشرو در میان دانشگاه‌های کشور در موقعیت ممتاز جغرافیایی با فاصله ۱۳۷کیلومتری از رصدخانه ملی ایران قرار گرفته است. فرصت مناسبی برای همکاری‌های علمی و فناوری بین رصدخانه و دانشگاه صنعتی اصفهان فراهم شده است.

به منظور هماهنگی بیشتر بین رصدخانه ملی ایران و دانشگاه صنعتی اصفهان و معرفی تلسکوپ ملی ایران، گردهمایی توسط دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

این گردهمایی که از ساعت ۹ صبح ۲ خرداد ماه در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز می شود در ابتدا تیمی ازرصدخانه ملی ایران به معرفی این طرح و جنبه‌های مختلف علمی و فنی آن خواهند پرداخت.

enlightenedفرصتی برای همکاری های علمی و فناوری بین رصد خانه ملی ایران و دانشگاه صنعتی اصفهان در راستای پروژه های تحقیقاتی مشترک ( ویژه ی کلیه اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در تمامی رشته ها (رایگان))

enlightenedسخنرانان مدعو :

"دکتر حبیب خسروشاهی"

"دکتر سید محمد مهاجر حجازی"

"دکتر امین فرهنگ نیا"

"دکتر رضا روانمهر"

"دکتر رامین شمالی"

enlightenedزمان : سه شنبه ۲ خرداد؛ ساعت ۹ الی ۱۱:۳۰

enlightened مکان : دانشگاه صنعتی اصفهان، تالار شهید فتوحی

enlightened لینک ثبت نام :https://events.iut.ac.ir/event/18/ 

enlightenedوب سایت همایش: https://events.iut.ac.ir/event/18/ 

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

ارتقاء امنیت وب با وف بومی