فراخوان مناقصه سزامی برای طراحی، ساخت، آزمایش، بسته بندی، و تحویل یک ایستگاه پایانی نمونه برای SESAME BEATS Beamline

به اطلاع می رساند فراخوان مناقصه سزامی به شماره BEATS/T/07 در خصوص طراحی، ساخت، آزمایش، بسته بندی، و تحویل یک ایستگاه پایانی نمونه برای SESAME BEATS Beamline واقع در اردن اعلام گردیده است. این مناقصه در خصوص ساخت تجهیزات آزمایشگاهی برای خط باریکه تصویر برداری BEATS می باشد. لازم به ذکر است این آگهی و موارد مشابه از فرصت های استثنایی برای ایران است که درگیر فناوری ساخت تجهیزات پیشرفته، (بدون نگرانی از تحریم)  شود.

علاقمندان جهت شرکت در این مناقصه تا 18 دسامبر 2022 ( 27 آذر ماه 1401) فرصت خواهند داشت تا در این فراخوان شرکت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم های مناقصه به وب سایت ذیل مراجعه نمایید: 

https://www.sesame.org.jo/sesames/tenders

 

گفتنی است: پروژه سزامی (SESAME)، اولین مرکز تحقیقاتی مهم با سرمایه‌گذاری علمی و فنی مشترک بین‌المللی برای تأسیس و استفاده از یک دستگاه سینکروترون در خاورمیانه است که با همکاری چندین کشور اروپایی، امریکایی و آسیایی و با هدف توسعه فناوری ساخت شتابگر سینکروترون و کاربردهای آن در این منطقه بنا نهاده شده است. ایران نیز از اعضای مؤسس این پروژه در سال 1999 و از مهمترین کشورهای نامزد مکان نصب آن بود. این پروژه در نهایت درکشور اردن نصب گردید و جمهوری اسلامی ایران در سال 2007 با تصویب مجلس شورای اسلامی رسماً به این پروژه بین المللی ملحق شد. 

پس از مرجعیت ملی همکاری جمهوری اسلامی ایران با پروژه جهانی سرن(CERN) و تأسیس میز تبادلات علمی کشور سوئیس با ایران در دانشگاه صنعتی اصفهان، مرجعیت ملی همکاری ایران با پروژه بین المللی سزامی(SESAME)، سومین مأموریت ملی بین المللی واگذار شده به این دانشگاه از سوی وزارت علوم به شمار می رود.

 

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

ارتقاء امنیت وب با وف بومی