افتخار آفرینی دانشجویان بین الملل دانشگاه صنعتی اصفهان در نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور

نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاه های کشور به میزبانی دانشگاه مازندران از تاریخ 14 تا 16 شهریور ماه برگزار شد.

مرحله دوم نخستین المپیاد فرهنگی - ورزشی دانشجویان دختر بین‌الملل دانشگاه‌های سراسر کشور از روز دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه مازندران و در ۶ رشته شطرنج، دو و میدانی، بدمینتون، تنیس روی میز، والیبال و شنا آغاز شد. این رقابت‌ها چهارشنبه 16 شهریورماه با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید. بر این اساس در پایان این رقابت‌ها، تیم شطرنج دختران دانشجوی بین الملل دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به کسب مقام سوم مسابقات تیمی شطرنج شد.  

خانم ها زهرا خاوری، عادله حسینی  دانشجوی رشته ریاضی در مقطع کارشناسی و زهرا عبداله زاده  دانشجوی رشته آمار در مقطع کارشناسی سه دانشجوی بین المللی دانشگاه صنعتی اصفهان به سرپرستی فاطمه کشوری ، برندگان این مسابقه دراین دور از رقابت ها هستند.

گفتنی است در پایان این رقابت‌ها، در مجموع امتیازها دانشگاه الزهرا (س) با ۱۲۷ امتیاز، دانشگاه علامه طباطبایی با ۵۲ امتیاز، دانشگاه صنعتی شریف با ۴۷ امتیاز مقام اول تا سوم را کسب کردند، دانشگاه تهران با ۳۸ امتیاز و دانشگاه صنعتی اصفهان با ۱۷ امتیاز و ارومیه با ۱۴ امتیاز نیز در جایگاه چهارم تا ششم قرار گرفتند. 

محل نمایش: 

اخبار

تحت نظارت وف بومی