فراخوان شرکت در دوره های پژوهشی بنیاد الکساندر فون هامبولت آلمان برای محققین ارشد و پسا دکترا

به اطلاع می رساند آخرین فراخوان دوره های پژوهشی بنیاد الکساندر فون هامبولت آلمان برای ارزیابی در نوامبر ۲۰۲۱ ویژه پژوهشگران ارشد و پسا دکترا در تمامی زمینه های علمی اعلام گردیده است. 

بنیاد هامبولت سالانه کمک هزینه تحقیقاتی لازم برای گذراندن 600 دوره تحقیقاتی به پژوهشگران سراسر جهان  اعطاء می نماید . بنیاد مذکور در سال 1953 میلادی به نام الکساندر فون هامبولت دانشمند برجسته آلمانی تاسیس شده است.

هدف اصلی این بنیاد ایجاد شبکه‌ای فعال و پویا از پژوهشگران سراسر جهان می باشد. بنیاد هامبولت تاکنون کمک هزینه لازم برای گذراندن بیش از 26 هزار دوره تحقیقاتی به پژوهشگران سراسر جهان اعطا کرده که در میان آنان 51 برنده جایزه نوبل قرار دارند. این بنیاد توجه ویژه‌ای نیز به زنان پژوهشگر دارد و بدون توجه به سن، موقعیت جغرافیایی و شغلی از طرح‌های پژوهشی محققین زن حمایت می‌نماید.

شایان ذکر است دوره های پژوهشی مذکور به میزبانی کشور آلمان  و به مدت 6 الی 24 ماه  برگزار شده و به پژوهشگران منتخب ماهانه مبلغ 2670 یورو از طرف این بنیاد اعطا می شود.

mail علاقمندان می توانند تا تاریخ 1 نوامبر 2021 مطابق با  10 آبان سال جاری با مراجعه به وبگاه ذیل به صورت بر خط درخواست خود را برای شرکت در این دوره ارسال نمایند.

 https://www.humboldt-foundation.de/en/apply/sponsorship-programmes/humbo...

 

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

ارتقاء امنیت وب با وف بومی