دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می نماید: مدرسه تابستانه شیمی فیزیک- چشم انداز دانش و فناوری های نوین

به اطلاع می رساند دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان اقدام به برگزاری نخستین مدرسه تابستانه شیمی فیزیک در تاریخ 27 و 28 تیر ماه 1400 نموده است. اهداف برگزاری این مدرسه تابستانه شامل آشنایی دانشجویان با پژوهش تحقیقات و فناوری های نوین، تفکر بین ‌رشته‌ای و تقویت کار گروهی در اجرای پروژه‌های علمی-پژوهشی می باشد. همچنین، دراین دوره دانشجویان با تحقیقات و پژوهشهای مختلفی که در گروه شیمی فیزیک این دانشکده انجام می پذیرد آشنا خواهند گردید. 

لذا از دانشجویان کارشناسی (که سال سوم خود را به پایان رسانده اند) و همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد آن دانشگاه برای حضور در این دوره دعوت به عمل می آید. 

enlightened دانشجویان عزیز برای اطلاع از چگونگی مراحل ثبت نام، پذیرش و برگزاری مدرسه به وبسایت برگزاری دوره به آدرس  https://chem.iut.ac.ir/pcs  مراجعه فرمایند.

enlightenedزمان ثبت نام به مدت ده روز از تاریخ 10 الی 20 تیر ماه 1400 می باشد.

enlightenedلازم به ذکر است  با توجه به محدودیت تعداد افراد شرکت کننده، بعد از تاریخ مشخص شده ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

enlightenedضمناً به اطلاع می رساند با توجه به شیوع کرونا برای حفظ سلامتی دانشجویان عزیز و اساتید محترم، این مدرسه تابستانه به صورت مجازی برگزار خواهد گردید.

enlightened هزینه ثبت نام از 3 نفر از دانشجویان برتر هر دانشکده/گروه که از سوی دانشگاه محل تحصیل خود معرفی گردند دریافت نخواهد شد.

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

تحت نظارت وف بومی