کنفرانس بین المللی سیموست سال 2021 با موضوع "موزه ها، ملاحظات محیط زیستی، و چشم اندازهای نوین" برگزار می گردد.

موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران از کلیه موزه‌ها و مراکز علم دنیا جهت حضور در چهل و هشتمین کنفرانس سالانه موزه‌ها و مراکز علم (سیموست) با عنوان " نقش موزه‌ها و مراکز علم در حفاظت از محیط زیست"جهت حضور مجازی استقبال می نماید.

سیموست(CIMUSET)، کمیته بین‌المللی موزه‏ های علوم و فناوری است که فعالیتش نه تنها در زمینه موزه‏ های علوم و فناوری سنتی، تاریخی و مجموعه ‏های آن است بلکه بر مراکز علمی فعلی که به ترویج و توسعه علم و فناوری میان اقشار جامعه به‌ویژه جوانان در سراسر جهان می‌پردازد، تمرکز دارد. کمیته بین‌المللی موزه‌های علوم و فن‌آوری، متشکل از متخصصان موزه‌ای در حوزه‌های علوم و فناوری است.

این همایش نیز با گرد هم آوردن گروه های مختلف علاقمند به علوم، موزه ها و محیط زیست قصد دارد تا ارتباطات جدیدی بین متخصصان، پژوهشگران و کارشناسان از ملل و فرهنگ های مختلف ایجاد نماید. همایش در شرایط همه گیری کووید ـ 19 برگزار می شود که موجب ایجاد مسائل و ملاحظات محیط زیستی خاصی شده است و تاریخ 11  لغایت 15  آبان 1400 در موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

enlightened محورهای همایش به شرح زیر می باشد:

  • - موزه ها و بهبود درک عمومی از موضوعات محیط زیستی
  • - موزه ها و آموزش محیط زیستی
  • - موزه ها و شهروندی محیط زیستی
  • - موزه ها و محیط زیست پایدار
  • - موزه ها و نمایشگاه ها و رویدادهای محیط زیستی
  • - موزه ها، محیط زیست و بحران های نوپدید با تاکید بر کووید -۱۹

mail جهت ثبت نام و تکمیل فرم فراخوان مقاله به وب سایت سیموست(CIMUSET) مراجعه نمایید. لازم به ذکر است اطلاعات این وب سایت در حال تکمیل بوده  و سایر اطلاعات مورد نیاز متعاقباً از طریق همین درگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع: http://cimuset.inmost.ir

 

محل نمایش: 

اطلاعیه ها

تحت نظارت وف بومی